Albinas Kurtinaitis. Lietuviška Kristaus istorija

LLP požiūris į religijas – neutralus ir siūlantis palikti tikėjimo klausimus po to, kai susitariame, kad pirmiausiai visi esame lietuviai.„7. Ar Jūs pirma lietuvis, ar pirma tikintysis?

Visi Lietuvoje gyvenantys žmonės turi vienokius arba kitokius religinius įsitikinimus. Kiti neturi jokių religinių įsitikinimų. Ir štai kad veikti vieningai tokioj įvairialypėj tikėjimo erdvėj, mes siūlome tokį klausimą: ar Jūs pirma lietuvis, ar pirma tikintysis? Jei jūs atsakote, kad pirma esate lietuvis, tai po to galite ginčytis iki svieto pabaigos apie įvairiausias tikėjimo nuostatas, su visa pagarba vieni kitiems, neišeidami iš štai šito lietuviškumo lauko. Jei jūs pirma lietuvis – po to būkit kas tik norit.“ (LLP pirmininkas, signataras Rolandas Paulauskas)Švietėjiškais tikslais siūlome susipažinti su Albino Kurtinaičio  „Lietuviška Kristaus istorija“.

(Albinas Kurtinaitis – Etnokultūros tyrinėtojas, išleidęs knygas „Baltasis žodis“, „Dvigalvis ir dviuodegis žirgas“, „Milda. Karalaitė ir varinis vilkas“, „Lietuvių tautosakos pradžiamokslis“, „Senieji vyžiai ir jų paminklai“, „Garnio vaikai“, „Tautos dvasios turtai“, žinomas itin savitu požiūriu į mūsų tautos, netgi pasaulio istoriją, kultūrą.
Čia pateikiama šviesuolio požiūris į Mozės, Jono Krikštytojo, Kristaus, Judo istorijas, senovės Lietuvos vieta pasaulio dvasiniame gyvenime).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *