Ar leistumėt savo vaikui žaisti plastinę chirurgiją?

Tūkstančiai australų pasirašė peticiją, reikalaujančią pašalinti kompiuterinius plastinės chirurgijos žaidimus, kuriuos vaikai gali nemokamai atsisiųsti iš interneto. Tokie žaidimai leidžia virtualiu chirurginiu būdu keisti animuoto personažo požymius: odą, akis, lūpas, nosį, kojas ir pan. Žaidimo aprašymas paaiškina: „Kiekviena mergaitė svajoja apie dailų veidelį ir pritrenkiančią figūrą. Jei makiažas nesuteikia tau to grožio, kurio tu nori – tai tu iškart gali pavirsti „Vistoria Secret“ modeliu!“
Iš pirmo žvilgsnio lyg ir nekalti, tokie „žaidimai“ iš tikrųjų perša vaikams išorinio „grožio“ prioritetą ir svarbą gyvenime ir lygiagrečiai su visais top modeliais, pop žvaigždėmis, madų ir misių šou augina naujus plastinės chirurgijos industrijos klientus (o tiksliau – aukas), gyvenime besirūpinančius tik „gerai atrodyti“.

Todėl atidžiau stebėkime, kokius žaidimus žaidžia mūsų vaikai. O geriausiai elgtis taip, kaip daro kompiuterių ir programinės įrangos kūrėjai – jie savo vaikams neleidžia naudotis savo kuriamais produktais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *