Dėl Žemės saugiklių istatymo pakeitimų.


Geros dienos visiems kolegoms, bendražygiams, pasekėjams.

Šią savaitę buvome emociškai priblokšti dėl netikėtos ir tragiškos Pranciškaus Šliužo mirties. Tačiau vardan bendro tikslo, vardan šviesaus “Žemės referendumo” vado, vardan jo kilnaus siekio suvienyti Lietuvos piliečius veiklai dėl tikros nepriklausomybės, mes privalome susikaupti ir kibti į kasdienius darbus …

Menka, bet svarbi Liaudies partijai paguoda tapo žinia apie Andriaus Šedžiaus ieškinio mums atmetimą Vilniaus apylinkės teisme. Dar anksi viltis, kad ginčas dėl menamos skolos už 2014-ų metų Europarlamento rinkimų užstatą išspręstas. Sprendimas neįsiteisėjęs ir, žinant pareiškėjo nuožmų pagiežiškumą, reikia tikėtis sprendimo apskundimo ir tolimesnio varžymosi apygardos teisme. Tačiau, pasikeitus partijos pirmininkui galime tikėtis kokybiškai kitokio bendrapartiečių požiūrio stebint bei viešinant absurdiškus ieškovo motyvus ir ginčo aplinkybes.

Artimiausiu metu LLP laukia dar vienas išbandymas. Jį mums siunčia ne likimas, o vėl gi Šedžius per “kolektorinę” “Europos finansų centro” kontorą. Šį kartą grasinama bankroto byla pagal “Šiaulių regiono televizijos” menamą kreditorinį reikalavimą. Tai Andriaus tėvo Alvydo kontroliuojama įmonė. Obelis nuo obuolio netoli dygsta.

Tačiau derėtų atsižvelgti į tai, kad tikras niekšingų niekdarių tikslas gali būti artėjant savivaldos ir prezidento rinkimams atriboti partiją nuo šių politinių kompanijų įveliant ją į teisinius ginčus. Todėl tam reikia skirti tik pakankamai pajėgų, bet nepersistengti.

Galimai sutapimas, o gal ir ne – Pranciškaus žūties išvakarėse Seimas pradėjo svarstyti “Žemės saugiklių” įstatymo pakeitimus, lengvinančius galimybę užseniečiams parceliuoti Lietuvą. Ryšiumi su tuo siūlau palaikyti ir pagal išgales paremti ketinimą subūrti iniciatyvinę grupę dėl parašų rinkimo už esamos redakcijos įstatymo peticiją. Dalis tautininkų žada paramą. Manau eigoje “ranką pridės” ir kitos partijos, kas vėl gi gali pasitarnauti plačios koalicijos sukūrimui savivaldybių, prezidento arba neeiliniuose Seimo rinkimuose.

Lauksim Jūsų atsiliepimų.

Aras V. Sutkus

Print Friendly, PDF & Email