Kviečiame tapti LLP nariu


Gerbiami  LLP svetainės lankytojai,

Jeigu Jūs susipažinote su mūsų tinklapyje patalpinta informacija apie Lietuvos Liaudies partiją, jos puoselėjamas vertybes, programines nuostatas ir įstatus ir Jums tai yra artima ir jeigu norėtumėte būti vienu iš mūsų, kad kartu galėtume įgyvendinti mūsų siekius, kviečiame tapti LLP nariu.

Apsisprendę, užpildykite čia patalpintą pareiškimo su prašymu priimti į LLP narius formą, atsiųskite elektroniniu paštu: info@liaudiespartija.lt ir papildomai – pasirašytą originalą atsiųskite laišku, pašto adresu:

Švitrigailos g. 7, LT-01031, Vilnius, tel.:  +370 (5) 264 1284, +370 680 32533

Pareiškimo-prašymo formą galite atsisiųsti čia.

Tikimės Jūsų aktyvaus ir kūrybiško dalyvavimo Lietuvos Liaudies partijos veikloje.

LLP sekretoriatas


Rolandas-VDA-300x169-300x169Stok į Lietuvos Liaudies partiją – bus už ką balsuoti!

Prieš mane guli užpildytas pareiškimas stoti į Lietuvos Liaudies partiją – trūksta tik mano parašo. Prieš pasirašydamas, noriu pasakyti porą dalykų.

Pirmiausia – “anais” laikais nebuvau nei spaliuku, nei pionieriumi, nei komjaunuoliu, nei Komunistų Partijos nariu. Esu buvęs Tautos Pažangos Partijos, kurią mes patys ir atkūrėme 1992 metais, nariu. Beje, šiai partijai šiemet sukanka 100 metų. Tačiau Tautos Pažangos Partija jau daugiau kaip dešimtmetį nebeveikia, o rinkimuose gali dalyvauti tik partijos, kurios kovo pirmai dienai yra užsiregistravusios rinkimų kampanijoje ir turi daugiau kaip 2000 narių. Tokių partijų yra ne taip daug ir todėl kai Lietuvos Liaudies Partija pasiūlė dalyvauti rinkimuose su jais – o jie yra užsiregistravę ir turi teisę dalyvauti rinkimuose – aš galėjau arba nepriimti šio kvietimo ir išvis nedalyvauti rinkimuose, arba priimti kvietimą, pabandyti su jais aiškintis, ar tinka mūsų gretų prasmių laukas.

Mes radome bendrą sutarimą ir todėl aš priėmiau kvietimą, neužilgo pasirašysiu ir tapsiu Liaudies Partijos nariu.

Kartais žmonės sako: balsuosiu, nebalsuosiu – lyg darytų paslaugą. Ir iš tiesų daugeliu atvejų taip ir yra. Žmonės, balsuodami už partiją ar žmogų, daro jam paslaugą, nes nelabai ir žino, kas ten bus. Balsuoja, nes tas žmogus patinka, ir norisi patinkantį žmogų pamaloninti balsavimu. Mūsų gi atveju viskas kiek kitaip. Aš ir mūsų gretos šį ėjimą į rinkimus su Liaudies Partija suprantame kaip tam tikrą naštą.

Sakysite: jeigu nenori, tai kam tu tą naštą neši? Bet kartais gyvenime būna taip, kad nori, ar nenori, bet – reikia. Tarkim, jeigu norite kažkur važiuot, o jūsų automobilis sugedo. Taisyti automobilį – menkas malonumas, bet norint važiuoti, reikia jį taisyti. O pataisius, kyla klausimas: o kurgi mes norime važiuoti? Arba, kaip mėgsta klausti rinkėjai: “ką gi jūs mums žadate”?

Atsakau: mes visada laikysimės savo pažiūrų ir balsuosime būtent pagal savo pažiūras. Tai ne taip jau mažai, kaip kai kam gali atrodyti. Taigi šį žingsnį aš suprantu kaip pareigą – REIKIA!

Kartu su mūsų gretomis aš atsinešu tam tikrą pasaulėžiūrą, kuri išskleista šimtuose videofilmų, kuriuos jūs galite pažiūrėti. Mes jums siūlome pasirinkimą balsuoti ne pagal pavardes ar partijų pavadinimus, o būtent pagal pažiūras. Pažiūrėkite mūsų videofilmus ir jeigu tai, ką mes jums sakome, jums atrodo teisinga, jūs pasaulį matote panašiai, panašiai suprantate ir ką Lietuvoje reikia daryti – vadinasi, mes esame tame pačiame prasmių lauke, mes vienas kitam galime padėti, surasdami vienas kitą. Tuomet galime tikėtis, kad politinėje arenoje atsiras balsas, kuris visada kalbės, kaip ir jūs kalbate. Čia – mūsų siūlymo esmė. Todėl mes ir sakome: pasirinkimas bus, tegausėja mūsų gretos!

O dabar – pasirašau. Aš tapau Lietuvos Liaudies Partijos nariu ir visus, kurie pasaulį mato panašiai kaip mes, kurie telpa į tą prasmų lauką – kviečiu sekti mano pavyzdžiu ir taip pat stoti į Lietuvos Liaudies Partiją.

Rolandas Paulauskas

Save

Save

Print Friendly, PDF & Email