Kviečiame prisijungti prie iniciatyvos !!!

Lietuvos liaudies partija dalyvauja iniciatyvoje ir renka parašus dėl pernai, lapkričio 26 d. LR Seimo skubotai priimtų ,,Užsieniečių teisinės padėties įstatymo“ pataisų. Surinkus iki balandžio 9 dienos 50 000 piliečių parašų, įstatymo projektas bus teikiamas Lietuvos respublikos Seimui.
Per 2015 metus į Europos sąjungos valstybes pateko daugiau kaip milijonas migrantų. Šių metų sausį – daugiau kaip 50 000. Lietuvai Briuselis pasiūlė migrantų kvotų susitarimą ( šiandien apie 1100 žmonų), bet pagal didėjantį migrantų skaičių galime tikėtis, kad ,,pasiūla“ Lietuvai didės.
Migracija vyksta, lietuviai taip pat emigruoja, tačiau ši procedūra turi vykti civilizuotai, nepakenkdama valstybės ir jos piliečių interesams.
Pagal 2015 metų lapkričio 26 dieną skubos tvarka atnaujintą užsieniečių teisinės padėties įstatymą kaip ir nebeliko migrantų atsakomybės už nelegalų valstybinės sienos pažeidimą; nebelieka pagrįstos priežasties nesuteikti prieglobsčio migrantui, net jei jis meluoja, jog yra persekiojamas savo šalyje ir jam ten gresia pavojus. Taip pat supaprastintas migravimas be leidimo iš pabėgėlių priėmimo centrų ir atgal; perduoti migranto duomenis Jungtinių Tautų Organizacijai galima tik jam pačiam raštiškai sutikus. Beveik nebelieka jokių priežasčių nelegalaus migranto neįsileisti į šalį, net jei jis neteisėtai atvyksta ir išvyksta iš Lietuvos.
Mes manome, kad šios pataisos visiškai neatitinka viešojo intereso. Todėl ir pradėta ši parašų rinkimo iniciatyva siekiant įpareigoti respublikos Seimą svarstyti to įstatymo atšaukimą.
Todėl kviečiame prisidėti prie šios iniciatyvos.
Parašų rinkimo lapus galima pasiimti Lietuvos liaudies partijos būstinėje Švitrigailos g. 7 (2 laiptinė nuo miesto centro, 4 aukštas dešinėje pusėje).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *