Lietuvos liaudies partijos dalyvavimas parašų rinkime referendumui surengti

Baigėsi parašų rinkimo referendumui dėl LR Konstitucijos 9,47,147 straipsnių pakeitimo terminas. Iki lapkričio 29-osios dienos pabaigos, Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) buvo pateikta 320 818 parašų. Tame tarpe – 7393 žmonės savo parašais referendumo idėją patvirtino elektroniniu būdu.

Iš visos Lietuvos  parašų rinkimo lapai suplaukė į mūsų – Lietuvos liaudies partijos būstinę, tad turėjome galimybę ne tik stebėti, bet ir rūšiuoti bei tvarkyti parašų rinkimo lapus. Tokio šurmulio būstinė seniai neregėjo. Iki paskutinės valandos entuziastai dar rinko parašus įvairiose Vilniaus miesto vietose. Džiaugiamės, kad ir į mūsų būstinę ėjo žmonės pasirašyti.

Parašų rinkime aktyviai dalyvavo ir dalis mūsų partijos narių bei rėmėjų. Referendumo iniciatyvinėje grupėje, kurią sudarė 30 žmonių dalyvavo ir LLP deleguoti nariai: Rimantas Kumpis, Jonas Rimkus, Danguolė Tautvydienė ir Maksim Suvorov.

Pirmasis tikslas pasiektas gerais rezultatais, juk buvo perkopta sunkiai įveikiama LR Konstitucijoje numatyta 300 000 piliečių parašų, reikalingų surengti referendumui, riba.

LLP vadovybės vardu norime nuoširdžiai padėkoti visiems Jums, rinkusiems parašus, už pilietiškumą ir atsidavimą šiam sunkiam darbui. Be Jūsų pasiaukojimo nebūtume pasiekę tokio rezultato. Tikimės, kad mūsų visų darbas bus objektyviai įvertintas parašų patikros metu Vyriausioje rinkimų komisijoje, kuri gruodžio 16 d. pateiks rezultatus.

Už darnų ir rezultatyvų parašų rinkimo organizavimą ypatingai norime padėkoti LLP tarybos nariams Šiaulių skyriaus pirmininkui Vincentui Vaitkui bei kauniečiui Arui Sutkui.

Artimiausiame LLP tarybos posėdyje aptarsime mūsų partijos indėlį renkant parašus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *