Lietuvos liaudies partijos tarybos posėdis Kaune

Š.m. gruodžio 14 d. Kaune įvyko Lietuvos liaudies partijos tarybos posėdis, kuriame pristatyti ir aptarti lietuviškos valiutos Lito išsaugojimo ir Euro įvedimo klausimai. Lietuvos liaudies partija pasisako už  Litą ir prieš Eurą, nes Lietuvos ekonomika ES valiutai nepasiruošusi. Dėl Euro įvedimo LLP siūlo referendume atsiklausti Lietuvos respublikos piliečių.

Išsakyta ir patvirtinta LLP pozicija LR Prezidento ir Europarlamento rinkimuose, kurie įvyks 2014 m. gegužę. Galimus kandidatus į Prezidentus ir Europarlamentą partija rems tuos, kurie pasisakys už valstybinės žemės išsaugojimą ir pardavimą tik Lietuvos respublikos piliečiams, už Lito išsaugojimą, už pensijų grąžinimą, efektyvią socialinės paramos sistemą, tradicinės šeimos išsaugojimą, už bedarbystės, ypatingai jaunimo, mažinimą.

Taip pat aptartas LLP dalyvavimas parašų rinkime referendumui dėl LR Konstitucijos 9, 47, 147 straipsnių pakeitimo surengti, bei kuriamo paramos fondo „Pasitikėjimas“ esminiai klausimai.

Padėkos raštais už nuoširdų darbą renkant piliečių parašus privalomajam referendumui surengti apdovanoti Šiaulių sk. koordinatorius Vicentas Vaitkus, bei Aras Sutkus iš Kauno. Padėkos raštu už paskaita apie tradicinės šeimos sampratą LLP sąskrydyje Šiauliuose pagerbta Kauno rajono skyriaus pirmininkė Birutė Mikalauskienė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *