LLP pirmininkė, prof. Kazimira Prunskienė susitiko su verslo klubo ,,Ženščiny buduščej Rosiji“ (Ateities Rusijos moterys) lyderėmis

Liepos pabaigoje Lietuvą aplankė grupė Rusijos moterų verslininkių, susibūrusių į klubą ir propaguojančių savo veiklą bei idėjas. Tarp jų – keletas aktyvių ,,Ekonomičeskaja gazieta“ (Ekonomikos laikraščio) leidyklos atstovių: generalinė direktorė dr. Tatjana Kozenkova, jos pavaduotoja Olga Irzun; leidinio ,, Biznis ir vremia“ (Verslas ir laikas) vyriausioji redaktorė, draudimo bendrovės ,,Rosija“ Maskvos filialo direktoriaus pavaduotoja, grupės ,,Rusijskoje zoloto“ (Rusijos auksas) direktorė ir kt. Jas lydėjo lietuvių verslininkų klubo, veikiančio Maskvoje, atstovai.

Rusijos moterų verslininkių delegacija susitiko su Lietuvos liaudies partijos pirmininke prof. Kazimira Prunskiene. Svečių prašymu ji papasakojo apie situaciją Lietuvos ekonomikoje, svarbiausių jos sektorių veiklą, apie moterų vaidmenį šalies valdyme ir ekonomikoje. Susitikime buvo daug diskutuojama apie Rusijos moterų verslininkių – klubo narių bendradarbiavimo galimybes su Lietuvos moterimis verslininkėmis. K.Prunskienė sutiko informuoti Lietuvos moteris apie tokį viešnių pageidavimą ir padėti susitikti bendravimu susidomėjusiems potencialiems partneriams.

Į K.Prunskienės klausimą – ar ateities Rusijos moterys norėtų dirbti tik su Lietuvos moterimis-versininkėmis, jos atsakė, jog verslas neturi nei lyties, nei tautybės. Verslo partnerystė grindžiama bendrų interesų ir tarpusavio pasitikėjimo principu.

Susitikimo metu buvo svarstomos konkrečios bendradarbiavimo galimybės, tai: lengvoji pramonė (apranga, tekstilė ir kt.), turizmas, kitos aptarnavimo sferos, smulkusis verslas. Svečių prašymu K.Prunskienė sutiko rudenį aplankyti klubą ,,Ateities Rusijos moterys“ dalyvauti jų renginiuose, susitikti su žiniasklaida.

,,Ekonomičeskaja gazieta“ leidybinės grupės atstovai pasiūlė profesorei. neatidėliojant parašyti straipsnį apie bendradarbiavimo galimybes ir sritis tarp Rusijos ir Lietuvos verslininkų. Prof. K.Prunskienė praėjusią savaitę jau išsiuntė leidyklai straipsnį, kurį galite perskaityti kitame mūsų tinklapio puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *