Marine Le Pen: Europos Sąjunga šviečia mirusios žvaigždės šviesa

Kodėl aš turėčiau važiuoti pamatyti ponios Merkel? Ar Theresos May? Na, mes gal ir galėtume pakalbėti apie kelis dalykus su Theresa May. Bet su ponia Merkel… Su ponia Merkel viskas yra labai aišku. Mes esame totalioje opozicijoje. Aš esu anti-Merkel. Aš prieštarauju jos ekonominei politikai, jos monetarinei politikai. Aš esu prieš jos migrantų politiką. Yra visiškai aišku, mes esame totalioje opozicijoje. Beje, tai dar nereiškia, kad jei aš būsiu išrinkta Prezidente, kad aš nevažiuosiu pakalbėti su ponia Merkel ir ginti Prancūzijos interesų.

Bet visų valstybių vadovai – jūs nebuvote su jais susitikę. Tai reiškia, kad nežiūrint į viską, ką jūs padarėte, kad pakeisti jūsų partijos įvaizdį, vis dar tebėra ją supantis toksiškumas.

Ar nemanote, kad Ponia Merkel yra toksiška Europai? Ji įsileido 1,5 milijonus migrantų. Ar tai nėra toksiška? Ji visas Europos valstybes verčia vadovautis griežta ekonomine diržų veržimosi politika. Ar tai nėra toksiška? Tai ji ta, kuri yra toksiška. Ir beje, vis labiau izoliuota. Dėl to, kad politika, kurią aš atstovauju, yra politika, kurią atstovauja Trampas. Ją atstovauja Putinas. Britų žmonės tik ką aiškiai pareiškė, kad jie nori eiti ta kryptimi. Olandijoje Wilderso partija yra viena iš tų, kuri ženkliai padidino savo vietų kiekį. Reikalai juda Europoje. Ir jie juda ta kryptimi, kurių idėjas ir politiką aš atstovauju.

Ir jei jūs laimėsite, ar tai reikš ES pabaigos pradžią?

Bet ES yra beveik žlugusi. Vietoj to, kad laukti jos chaotinio kolapso, aš siūlau, kad mes organizuotume jos transformaciją į Tautų Europą, tebegerbiant Europos žmonių norus. Ar jūs pastebėjote, kad visi referendumai, kurie susiję su ES per pastaruosius 15 metų, buvo ES pralaimėti visi iki vieno, be jokios išimties. Ar matote, kad Lenkija sako: „Ne, mes nenorime prisijungti prie euro“, – kai dar prieš kelis metus jie maldavo prisijungti? Tai pabaiga. ES šviečia mirusios žvaigždės šviesa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *