Meškuičių gimnazijos profsąjunga verčia valdininkus dirbti


Šiauliuose retas įvykis – Meškuičių gimnazijos profsąjunga (pirmininkė Ilona Tiknienė), užsispyrusiai gindama savo darbuotojų teises ir visos gimnazijos interesus, suorganizavo susitikimą su Šiaulių rajono savivaldybės tarybos atstovais ir meru Antanu Bezaru (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga). Pavargę nuo valdininkų atsirašinėjimų, susitikime profsąjungos atstovai reikalavo konkrečių atsakymų į konkrečius klausimus. Gimnazijoje – visiškai nesveika darbinė atmosfera, ją masiškai palieka moksleiviai. Pagrindinis profsąjungos reikalavimas – pakeisti gimnazijos administraciją ir priversti ją iš darbo atleisti susikompromitavusią jos sekretorę Aldeiviną Incienę (Lietuvos liberalų sąjūdis). Į posėdį neatvyko vicemeras Algis Mačiulis (Lietuvos liberalų sąjūdis), dėl kurio nusikalstamų veiksmų (dokumentų klastojimas) ir prasidėjo karas tarp mokinių tėvų su mokytojais prieš administraciją, kuriai tuomet dabartinis vicemeras vadovavo. Valdančioji Šiaulių rajono savivaldybės tarybos koalicija savo 2015 – 2019 m. veiklos programoje numatė: 28. Išlaikysime optimalų mokyklų tinklą rajone.

Diskusijos rezultatas: meras Antanas Bezaras pažadėjo GREIČIAU NEI PER MĖNESĮ (!) suorganizuoti išvažiuojamąjį tarybos posėdį į Meškuičius, kad pagaliau išspręsti konfliktinę situaciją tarp Meškuičių gimnazijos administracijos ir mokytojų, kuri tęsiasi dar nuo 2012 metų.

Į posėdį Šiauliuose pakvietė ir jį vedė Vida Stankūnienė – ilgametė mokytoja, visuomenininkė, Lietuvos liaudies partijos Šiaulių skyriaus vadovė.

Apie įvykius Meškuičių gimnazijoje daugiau sužinoti galima čia:

https://www.youtube.com/watch?v=3Zk2b…

https://www.youtube.com/watch?v=bnbug…

Print Friendly, PDF & Email