Mūsų partijos kandidatas rinkimuose į Europos Parlamentą – Andrius Šedžius

 Šeštadienį, vasario 8 d., Šiauliuose įvyko Lietuvos liaudies partijos tarybos posėdis, kurio esminis darbotvarkės klausimas – kandidatų kėlimas artėjančiuose prezidento ir Europos Parlamento rinkimuose.

                      Lietuvos liaudies partija nusprendė nekelti partijos kandidato prezidento rinkimuose, o kurį iš kandidatuojančių parems – bus apsispręsta suvažiavime kovo pabaigoje.

                      Europos Parlamento kandidatų sąrašą rinkimuose pasiūlyta vesti mūsų partijos nariui, buvusiam parlamentarui A. Šedžiui.

                      „Pagrindinis tikslas – reikalauti lygių teisių visiems Europos Sąjungos gyventojams. Lietuva, kaip lygiateisė Europos Sąjungos narė uoliai vykdo visus įsipareigojimus įvesdama vienodo dydžio mokesčius akcizinėms prekėms, atsisakė puikiai veikiančios Ignalinos atominės elektrinės, tačiau mainais negavo žadėtos europietiškos gyvenimo kokybės“, – aiškino A. Šedžius.

                      „Mes, lietuviai, kaltiname visų pirma save, tačiau pamirštame, kad esame vienos didelės Sąjungos nariai, tad kodėl turime susitaikyti su mažiausiomis išmokomis žemdirbiams, mažiausiu minimaliu darbo užmokesčiu ir pensijomis visoje Europos Sąjungoje, kurios lyg ir lygiaverčiai nariai esame? Jeigu mūsų partijai pavyks pelnyti rinkėjų pasitikėjimą, tai reikalausime, kad būtų suvienodintas minimalus darbo užmokestis visoje Europos Sąjungoje, išmokos žemdirbiams nesiskirtų nuo Vokietijos ar Didžiosios Britanijos išmokų, minimali pensija ir bedarbio pašalpa atitiktų Europietiškus standartus. Puikiai suprantu, kad reikalavimai yra aukšti, bet mes negalime būti atstumti, juk Lietuvos emigrantai savo darbu kelia Eurpos Sąjungos valstybių senbuvių ekonomiką ir kuria visos Europos Sąjungos gerovę.“

                      Partijos taryba vienbalsiai patvirtino A.Šedžiaus kandidatūrą rinkimams į Europos Parlamentą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *