Problemos, kurios kamuoja Prancūziją yra sukurtos dešimtmečiais. Rolandas Paulauskas

Tiek Briuselyje, tiek Lietuvoje masiškai gąsdinama apokaliptiniais vaizdais, jei Prancūzijos rinkimuose nugalėtų Marina Le Pen (Marine Le Pen). Tuo metu abu kandidatai pliekiasi rinkimų kalbose.

rp

Rolandas Paulauskas, Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, politikos apžvalgininkas:

Jeigu laimės Marina Le Pen, tai atsitiks tas pats, kaip ir laimėjus E.Makronui, tik daug greičiau… Jeigu laimės E.Makronas, tai visos ES bėdos dar užsitęs kažkiek laiko ir vėlesni sprendimai bus tik dar skausmingesni. O problemos, kurios kamuoja ir Prancūziją, ir ES, ir visą Vakarų civilizaciją, yra realios ir sukurtos dešimtmečiais vykdytos neteisingos ekonominės bei socialinės politikos. Iš čia kyla baimė, nes žmonės ir toliau norėtų gyventi taip, kaip gyveno, nors pasąmonėje visi supranta, kad toliau taip tęstis negali – čia ir migrantų antplūdis, ir skolų našta, ir tų milijardais spausdinamų tuščių pinigų klausimas, ir iškeltos gamybos į Aziją problema… Tiesiog, laimėjus M.Le Pen, ji pradėtų šias problemas spręsti, o E.Makronas ir toliau bandys apgaudinėti save bei visus kitus, t.y. ligą gydyti užkeikimais, o ne realiais vaistais.

Labai įdomu paanalizuoti ir pačių rinkimų statistiką, ypač amžiaus grupėse. 18-25 metų amžiaus grupėje daugiausia balsų laimėjo visiškas kairysis anarchistas Melanšonas, kuris gavo 30 proc. jų balsų. Nenuostabu – jis pasisakė už marihuanos legalizavimą ir visko griovimą, kas labai patiko žaliam jaunimėliui. Tačiau antroje vietoje tarp jaunimo – M.Le Pen. 25-35 metų grupėje daugiausia balsų gauna E.Makronas – 28 proc. O juk būtent šioje amžiaus grupėje yra daugiausia to naujojo auklėjimo produktų. Įdomiausia yra 35-60 metų amžiaus grupė, kurioje laimėjo M.Le Pen. Tai yra realistų, kažkiek patyrusių bei suprantančių gyvenime žmonių grupė, dauguma jų yra dirbantys ir aktyvūs. Čia, beje, yra didelis resursas prieš antrąjį turą, nes čia yra pati rimčiausia visuomenės grupė. O štai nuo 60 metų amžiaus grupėje laimėjo Fransua Fijonas – net 45 proc., M.Le Pen gavo vos 10 proc. Kodėl? Todėl, kad tai yra žmonės, kurie gyvenimą iš esmės nugyveno, kažką sukaupė ir bijo permainų, o F.Fijonas kaip tik ir asocijuojasi su nieko nedarymu…

Dar vienas įdomus niuansas: vyriausias Prancūzijos musulmonų viršininkas jau davė komandą visose mečetėse agituoti už E.Makroną. Dar vienas faktas – M.Le Pen laimėjo Marselyje ir Nicoje, t.y. būtent ten, kur yra daugiausia šitų atvykėlių. O dabar pažvelkime, ką tokį prancūzai ruošiasi rinkti prezidentu – E.Makronas yra žmogus, kuris iki tol nedalyvavo jokiuose rinkimuose ir iškart eina į prezidentus… Jis keletą metų buvo filosofo padėjėju, po to buvo Fransua Olando kažkokio sekretoriato darbuotojo padėjėju, porą metų buvo paskirtas ekonomikos ministru, be to, kelerius metus pradirbo Rotšildo banke. Tai yra personažas, kuris savo rinkimų kalboje aiškino, kad nėra jokios prancūzų kultūros, o yra tik šiaip kultūra… Tai yra absoliutus globalistų statytinis; ir su juo viskas aišku. Bet čia klausimas kitas: o ką galvoja mūsiškiai, kurie iš anksto džiaugiasi jo pergale? Visiškas Vakarų civilizacijos žmonių išprotėjimas, absoliutus nesusigaudymas realybėje jau gausiai persimetė ir į Lietuvą. Todėl čia labiau kreipiuosi į realistus: supraskite, jeigu jūs leisite štai tokiems „svajokliams“ vadovauti, tai jie būtinai atves visuomenę į katastrofą, kas ne kartą jau buvo istorijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *